ŠOLSKI KOLEDAR ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

Število delovnih dni v času pouka 

Mesec pon tor sre čet pet sob Skupaj Pouka prosti delovni dnevi Opombe
SEP 5 4 4 4 4 0 21
OKT 3 4 4 4 4 0 19 28.-30.-počitnice, 31. praznik
NOV 4 4 4 4 4 0 20 1. praznik
DEC 4 4 3 3 3 0 17 25., 26. – praznik, 27.-31.-počitnice 24.  proslava
JAN 4 4 4 4 4 0 20 1., 2. – praznik, 3. – pouka prost dan
FEB 3 3 3 3 3 1 16 17.-21.-počitnice 7. proslava, 14., 15.-inf.dan, 15.-nadomeščanje 3.1.
MAR 5 5 4 4 4 0 22
APR 3 3 4 4 4 0 18 13.-praznik, 27.-praznik, 28.-30.-počitnice
MAJ 4 4 4 4 4 0 20 1.-praznik
JUN 4 4 4 3 3 0 18 24.-proslava
Skupaj 39 39 38 37 37 1 191

 

ZAČETEK POUKA/PRAKTIČNEGO USPOSABLJANJE Z DELOM/ZAKLJUČEK POUKA

Oddelki

Začetek

pouka

Praktično

usposabljanje

Zaključek

pouka

Podelitev spričeval in obvestil
1.GH, 2.GH
2.9.2019
20.5.2020 dalje
19.5.2020
24.6.2020
3.GH 13.1.2020
2.9.2019-12.1.2020
22.5.2020
25.5.2020
1.GTT, 1.ZN, 1.KT, 2.ZN, 2.KT 2.9.2019
/
24.6.2020
24.6.2020
1.PV 2.9.2019
20.1.2020-24.1.2020
24.6.2020
24.6.2020
1.GAT 2.9.2019
17.6.2020 dalje
16.6.2020 24.6.2020
2.PV 2.9.2019
18.11.2019-22.11.2019
24.6.2020
24.6.2020
2.GTT, 3.GTT 2.9.2019
3.6.2020 dalje
2.6.2020 24.6.2020
3.ZN, 3.KT 2.9.2019
27.5.2020-23.6.2020
26.5.2020
24.6.2020
3.PV 2.9.2019
14.-25.10.2019, 10.-24.4.2020
24.6.2020
24.6.2020
4.GTT, 2.GAT 2.9.2019

/

22.5.2020 25.5.2020
4.PV 2.9.2019
1.-14.10.2019, 16.-27.3.2020
22.5.2020 25.5.2020
4.ZN, 4.KT 2.9.2019
6.1.2020-31.1.2020
22.5.2020 25.5.2020

POČITNICE (skupaj s prazniki in dela prostimi dnevi)

Počitnice Datum
jesenske 28.10.2019 – 1.11.2019
novoletne 25.12.2019 – 2 1.2020
zimske 17.2.2020 – 21.2.2020
prvomajske 27.4.2020 – 1.5.2020

 

OCENJEVALNA OBDOBJA/REDOVALNE KONFERENCE

Oddelki I. ocenjevalno obdobje II. ocenjevalno obdobje
Zak.oc.obd. Redovalna konf. Zak.oc.obd. Redovalna konf.
3.GH 13.3.2020 13.3.2020 22.5.2020 22.5.2020
4.KT, 4.ZN 15.1.2020 16.1.2020 22.5.2020 22.5.2020
4.GTT, 4.PV, 2.GAT 15.1.2020 16.1.2020 22.5.2020 22.5.2020
1.KT, 1.ZN, 2.KT, 2.ZN, 3.KT, 3.ZN, 1.GH, 1.GTT, 1.PV, 2.GH, 2.GTT, 2.PV, 3.GTT, 3.PV, 1.GAT 15.1.2020 16.1.2020 23.6.2020 23.6.2020

 

OBVEZNA ORGANIZIRANA PRIPRAVA NA POM OZ. ZI   OBVEZNA ORGANIZIRANA PRIPRAVA NA POPRAVNE IZPITE
Oddelki Datum Oddelki Datum
za zaključne letnike 25.5.2020-29.5.2020 za 3.GH 25.5.2020-29.5.2020
za ostale 29.6.2020-30.6.2020

 

IZPITNI ROKI (po 12. členu POŠK)
Popravni izpiti Datum Zaključni izpit Datum
spomladanski rok zimski rok 10.2.2020-12.2.2020
3.GH 1.6.2020-3.6.2020 pisni del – SLO 10.2.2020
ostali oddelki 1.7.2020-7.7.2020 spomladanski rok 8.6.2020-11.6.2020
jesenski rok pisni del – SLO 8.6.2020
vsi oddelki 17.8.2020-21.8.2020 jesenski rok 25.8.2020-28.8.2020
pisni del – SLO 25.8.2020
Predmetni in dopolnilni izpiti Datum
3.GH 28.5.2020 Izpitni roki za odrasle Datum
izboljšanje ocen (zak. letniki) 28.5.2020 oktobrski rok 7.10.2019-10.10.2019
spomladanski rok 1.7.2020-2.7.2020 decembrski rok 11.12.2019-14.12.2019
jesenski rok 17.8.2020-21.8.2020 februarski rok 10.2.2020-13.2.2020
zimski rok 3.2.2020-6.2.2020 aprilski rok 6.4.2020-9.4.2020
majski rok 11.5.2020-14.5.2020
avgustovski rok 17.8.2020-21.8.2020

 

OKVIRNI KOLEDAR POKLICNE MATURE V ŠOLSKEM LETU 2019/2020

Izpiti Datum Izpiti Datum
Zimski izpitni rok 2019 3.2.2020-4.3.2020 Jesenski izpitni rok 2020 24.8.2020-8.9.2020
pisni izpiti pisni izpiti
–         slovenščina 3.2.2020 –         slovenščina 24.8.2020
–         drugi predmet 5.2.2020 –         matematika 25.8.2020
–         angleščina 4.2.2020 –         angleščina 28.8.2020
–         italijanščina 4.2.2020 –         nemščina 28.8.2020
–         nemščina 4.2.2020 –         italijanščina 28.8.2020
–         matematika 4.2.2020 –          drugi predmet 31.8.2020
ustni izpiti in 4. predmet 6.2.2020-15.2.2020 ustni izpiti in 4. predmet 24.8.2020-3.9.2020
Seznanitev kandidatov z uspehom 4.3.2020 Seznanitev kandidatov z uspehom 8.8.2020
Predhodni preizkus marec 2020    
Spomladanski izpitni rok 2020 30.5.2020-7.7.2020
pisni izpiti
–         slovenščina 1.6.2020
–         angleščina 30.5.2020
–         nemščina 9.6.2020
–         matematika 6.6.2020
–         drugi predmet 11.6.2020
–         italijanščina 15.6.2020
ustni izpiti in 4. predmet 6.6.2020,13.6.2020, 15.6.2020-23.6.2020
Seznanitev kandidatov z uspehom 7.7.2020
            Ravnateljica
            Adelija Perne, univ.dipl.ing.

 

(Skupno 1,288 obiskov, današnjih obiskov 1)