MLADIM SE DOGAJA

Srednja šola Izola (vodilni partner projekta) bo  s partnerji: Srednjo šolo Pietro Coppo Izola, Osnovno šolo Dante Alighieri Izola – Scuola Elementare Dante Alighieri Isola, Osnovno šolo Vojke Šmuc Izola in Osnovno šolo Livade Izola, v mesecu septembru in oktobru izvajala aktivnosti s področja spodbujanja ustvarjalnosti, inovativnosti in podjetnosti med mladimi. Dijaki se bodo preko projekta ZUIP in Startup vikend, MLADIM SE DOGAJA na zelo kreativen način srečali s podjetniškimi vsebinami. Aktivnosti je sofinancirala SPRIT Slovenija, javna agencija ob finančni podpori Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo. Projekt je je namenjen spodbujanju mladih k razvoju lastne kariere v smislu spoznavanja podjetništva, iskanju  podjetniških priložnosti in razvoju poslovnih modelov. Pri tem bodo predstavljena in podana najnovejša in najbolj prodorna znanja s področja podjetništva.