Igra in otrok, obisk vrtcev

Igra sodi k vsakemu otroku. Preko igre otrok spoznava svet. Igra igra torej pomembno vlogo v otrokovem življenju. To se zavedajo tudi dijaki Srednje šole Izola.

Prav zato smo v okviru tega projekta z dijaki 3. PV in 4. PV pripravili igrice  in obiskali VVZ v Hrpeljah,  Izoli, Luciji, Kopru,  Pobegih, Bertokih,  Škofijah in predstavili igre za otroke z naslovi: Prijateljstvo,  Zobobol, Zverjašček, Objemi me,  Muca Copatarica,  Grdi raček, Netopir Kazimir.

Sodelovali smo tudi z uprizoritvijo Franceta Prešerna v VVZ Morje Lucija ob Kulturnem prazniku.

Kaj je cilj projekta: povezovanje dijakov z otroki v VVZ, pridobivanje povratne informacije,  povezovanje z okoljem,  pridobivanje izkušenj, druženje z otroki v predšolskem obdobju.

In ne pozabimo: otroci so zelo uživali ob vsaki predstavi, aktivno poslušali in tudi z nami zapeli in se veselili.

Vidimo se spet v naslednjem šolskem letu.

Mentorica : Franka Vilhar

več na www.srednjasolaizola.si/dogajanje