Dan odprtih vrat, 16.12.2021

Dragi učenci in spoštovani starši!

Na Srednji šoli Izola smo za vas pripravili virtualni Dan odprtih vrat, na katerem vam bomo predstavili šolo in dijaški dom. S predstavitvijo vas bomo popeljali v svet lepote, zdravja in varstva otrok ter sodobnih kulinaričnih, gostinskih in turističnih proizvodov.

V četrtek, 16. 12. 2021, ob 17. uri pridite na virtualno predstavitev naših programov:

• Gastronomske in hotelske storitve SI
  • Gastronomija in turizem SI
  • Kozmetični tehnik SI
  • Predšolska vzgoja SI
  • Zdravstvena nega SI
  • Gastronomija SI
  • Dijaški dom se bo virtualno predstavil ob 19. uri.

Enotna ZOOM povezava bo aktivna 15 min pred dogodkom, povezave po programih pa po uvodni predstavitvi.

VODENI OGLED ŠOLE
Bodoče dijake in njihove starše vabimo na vodeni ogled šole v živo. Ogledi bodo potekali v tednu od 17. 1. 2022 do 21. 1. 2022.

Zaradi organizacije ogleda vas prosimo, da vaš obisk najavite in potrdite do 7. 1. 2022, na elektronski naslov sola@srednjasolaizola.si.

V odgovor na vašo potrditev boste prejeli ustrezna navodila in določen vam bo termin obiska.