ZLATI MATURANTI NA SREDNJI ŠOLI IZOLA

Prvo petkovo jutro v juliju so zelo nestrpno pričakovali dijaki zaključnih letnikov smeri gastronomija in turizem, gastronomija, kozmetični tehnik, predšolska vzgoja in zdravstvena nega Srednje šole Izola, saj je bil to dan, ko so izvedeli rezultate spomladanskega roka poklicne mature. Večina od njih se jih je razveselila, saj so bili zelo uspešni. Najbolj pa je bilo prav gotovo veselih 9 dijakinj, ki so postale zlate maturantke. Pet od njih (Metka Mihelič in Tejka Lavrič programa predšolska vzgoja, Rebecca Spadaro in Reni Jakomin smeri gastronomija in turizem in  Sara Jerman iz zdravstvene nege) je zbralo celo vse možne točke in so diamantne maturantke. Štiri dijakinje pa imajo eno točko manj, to je 22 od 23 možnih točk (Anja Furlan, Noel Šiškovič in Ana Šturm programa predšolska vzgoja ter Anja Jakomin iz gastronomije in turizma). Zelo smo ponosni nanje, veseli pa smo tudi rezultatov ostalih dijakov in lahko rečemo, da so rezultati letošnje mature najboljši do sedaj. Verjamemo in upamo, da so jim s takimi rezultati na stežaj odprta vrata za uresničitev poklicnih želja.

Na svečani podelitvi maturitetni spričeval, ki je potekala na ploščadi pred Srednjo šolo Izola, in na kateri je prisostvoval tudi župan občine Izola gospod Danilo Markočič, smo se z njimi veselili učitelji in delavci šole v upanju, da bodo naslednje generacije še boljše in da bodo znanje, ki so ga pridobili v 4 letih šolanja, čim boljše uporabili.

(Skupno 1.518 obiskov, današnjih obiskov 1)