Zahvala izolskim gostincem in trgovcem!

Kljub trenutnim razmeram, ki onemogočajo druženja v živo, ki jih še najbolj pogrešajo mladi, smo v dijaškem domu Srednje šole Izola za dijake pripravili prav poseben pustni izziv. V teh negotovih časih smo jih želeli vsaj malo razveseliti in jim sporočiti, kako jih v Izoli že zelo, zelo pogrešamo. Stopili smo skupaj z lokalno skupnostjo, ki se je odzvala na našo iniciativo in uspelo nam je! Bližnji gostinci in trgovci so nam za najboljše maske priskrbeli privlačne in uporabne nagrade, zato se jim želimo javno zahvaliti za vse donacije in prijazno sodelovanje.

Še enkrat hvala Gostilnici Gušt, Slaščičarni Galeb, studiu FOS-fotografske storitve, Cvetličarni Mimi in trgovinicam na Sončnem nabrežju. Brez vaše pomoči ne bi šlo.

Vzgojitelji dijaškega doma Srednje šole Izola.

Andrejka Brajko