STANJE PRIJAV NA SREDNJIH  ŠOLAH  (od dneva objave 22.5.2020 do zaključka prenosa prijav 16.6.2020)

V skladu z rokovnikom o vpisu je bilo, 20.5.2020, na spletni strani ministrstva objavljeno stanje prijavljenih kandidatov za vpis novincev v srednje šole za šolsko leto 2020/2021.

Stanje prijav je objavljeno spletni strani: https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/ (pod posebnim naslovom Prosta mesta, stanje prijav in vpisa)

Stanje prijav se bo do zaključka prenosa (do 16.6.2020) dnevno spreminjalo. Trenutno stanje prijav si lahko ogledate na zgoraj navedeni spletni strani pod alinejo  » Stanje prijav na današnji dan«.

Prav tako je na isti spletni strani (na vrhu) objavljen seznam vseh srednjih šol s kontaktnim podatkom svetovalnega delavca oz. elektronska pošta.

Priložen je tudi obrazec za prenos prijave, če bi se kandidati odločili za prenos prijave preko elektronske pošte.

Vsekakor svetujemo, da se starši in dijaki pred odločitvijo za prenos prijave obvezno predhodno posvetujete s svetovalnimi delavci na šoli, kjer ste prijavo oddali.

(Skupno 1.379 obiskov, današnjih obiskov 1)