Rezultati poklicne mature

Na Srednji šoli Izola je poklicno maturo v spomladanskem roku opravilo 96 dijakov, kar nas izredno veseli in navdaja z upanjem, da bodo vsi dijaki, ki so maturo opravili, našli iskro v sebi in nadaljevali z zastavljeno študijsko ali poklicno potjo.

6. julija smo tako na ploščadi šole slovesno razglasili rezultate in podelili spričevala in obvestila.

Na podelitvi smo se veselili uspeha vseh, najbolj pa smo ponosni na naše 4 diamantne maturante Kajo Hrvatin, Niko Konestabo in Luka Požarja programa Predšolska vzgoja ter na Kristino Sanabor iz vrst gostinsko-turističnih tehnikov oziroma tehnic. Dosegli so vse možne točke. Takoj za njimi sta s točko manj in nazivom zlata maturantka še Nika Jerebica in Noemi Vinčec iz programa Predšolska vzgoja. Tik za petami jim je še kar nekaj dijakov.

Z njimi so se veselili ravnateljica šole Adelija Perne in vsi učitelji ter strokovno osebje, saj so tudi oni s svojim delom in vzgledom prispevali k dobrim rezultatom letošnje poklicne mature.