Obvestilo dijakom o pouku na daljavo

Obvestilo o pouku v času med 19.10. in 23.10 2020

Na podlagi sklepa ministrice za izobraževanje, znanost in šport, z dne 14. Oktobra 2020, se bo od 19. oktobra 2020 do 23.oktobra 2020 v srednjih šolah začasno pričel celotni pedagoški proces izvajati na daljavo. Ob koncu jesenskih počitnic pa bomo dobili nadaljnje informacije o poteku pouka v času po jesenskih počitnicah. Vse informacije bomo objavili na spletni strani šole.

V prihajajočem tednu bo pouk na daljavo potekal po urniku. Z vsemi morebitnimi dodatnimi vprašanji se obrnite na razrednika ali svetovalno delavko. Za komunikacijo uporabljajte dogovorjeno elektronsko pošto.

Potek pouka na daljavo

Vsak dijak se mora držati urnika, ter vsak dan biti v stiku z učitelji, ki ga poučujejo.

1. V času ure po urniku boste od učitelja prejeli snov in navodila za delo (doc., docx., ppt., pptx.) po elektronski pošti.
  2. Ko naslednjič nastopi vaša ura po urniku, bodo učitelji z vami vzpostavili komunikacijo preko videokonference (navodila za video povezavo boste prejeli pri prvih urah po urniku).
  3. Starše prosimo, da o odsotnosti dijaka pravočasno obvestijo razrednika.
  4. Svetujemo vam, da delate sproti. Po pouku boste tako imeli dovolj časa za sprostitev.

Upamo, da se bomo spet hitro srečali v šoli.

Adelija Perne, ravnateljica