12.mednarodni festival Več znanja za več turizma, Sejem turizem in prosti čas, Ljubljana 28. januar 2015

Festival vodi Turistična zveza Slovenije, na festivalu pa sodelujejo lahko  dijaki in dijakinje vseh srednjih šol R Slovenije, študentje in študentke višjih strokovnih šol, zamejskih srednjih šol pa tudi drugih srednjih oz. višjih šol  izven R Slovenije.  Sodelujoči morajo pripraviti turistični produkt in ga opisati v nalogi, promocijski spot ter izvesti predstavitev na turistični tržnici. Naloga in promocijski spot morata biti objavljena na spletnih straneh šole. Letošnja turistična tržnica bo v sklopu Sejma Turizem in prosti čas,  v Ljubljani, 28. januarja. Na letošnjem tekmovanju bo sodelovalo 28. šol , 43 ekip, od tega  dve ekipi  iz naše šole.

1. naloga : enodnevni izlet SKRIVNOST ISTRSKEGA TEKOČEGA ZLATA,  promocijski spot, objavljen na Youtubu

Promocijski spoti  vseh ekip  so objavljeni tudi na facebook strani  TZS.