1.Roditeljski sestanek

Spoštovani starši.
Razredniki so vas povabili na roditeljski sestanek, ki bo v ponedeljek, 22. 9. 2014.
Roditeljski sestanki se pričnejo ob 17. 00 v učilnicah po razporedu (ti bodo viseli tudi na oglasnih deskah obeh lokacij, po ustaljeni navadi) na lokaciji Polje 41 za program zdravstvena nega in program kozmetični tehnik in na lokaciji Prekomorskih brigad 7 za programe gastronom hotelir, gastronomsko turistični tehnik, gastronomija in predšolska vzgoja. Izjemi sta 3.kt, ki bo imel roditeljski sestanek ob 18.00 uri in 2.gat, ki bo imel roditeljski sestanek 29. 9. 2014 ob 17. 00 uri.
Starši dijakov prvih letnikov programov zdravstvena nega in kozmetični tehnik se zberejo v avli šole na lokaciji Polje 41 ob 16. 30.